Tarkvara teenused

Image 1

Turundustarkvara

Turundustarkvara on mõeldud pakkumiste ja teavituste saatmiseks kliendilistile. Võimalik on ka tulevikku planeerida teavituste ja pakkumiste saatmist. Tulevikku planeerimine toimub kõigest paari klikiga. Võimalus kasutada nii kliendivaates, kui ka kliendilisti vaates.

Teenusest lähemalt
Image 2

Kliendihaldustarkvara

Kliendihaldustarkvara on mõeldud eelkõige kliendiga seotud info efektiiveks ja mugavamaks haldamiseks, kui olete seda teinud praeguse hetkeni Excelis või mõnes muus failis. Kogu info on nähtav ühel paanil. Pakkumiste saatmine paari klikiga. Kliendiinfo otsing on tehtud mugavaks ja efektiivseks. Võimalus importida kliendid või mis tahes kirjed Excelist (.xls või .xlsx).

Teenusest lähemalt
Image 3

Kliendisuhtlustarkvara

Kliendisuhtlustarkvara on mõeldud Teie kodulehel kasutamiseks, mis annab võimaluse suhelda kodulehel oleva külastajaga reaalajas. Võimalus analüüsida tagantjärgi statistikat ja määrata kindlaks kliendi vajadusi või eelistusi teatud teenustele ja toodetele.

Teenusest lähemalt
Image 4

Tarkvara arendus

Loome erinevat veebipõhist tarkvara lähtudes kliendi ärilistest vajadustest. Saame kohandada meie poolt pakutavat tarkvara Teile sobivaks. Lähenemine on esmajärjekorras personaalne, mis tähendab et tarkvara arendaja tegeleb otse kliendi vajaduste kaardistamisega ja loob sellest lähtuvalt tarkvara lähtekoodi. Muudatusi tarkvarasse saab sisse viia igal ajal. Tarkvara arenduse hinnaks on 25 eurot/tund olenemata keerukusest. Käibemaksu ei lisandu.

Teenusest lähemalt