Vabandame, Teil on JavaScript veebilehitsejas välja lülitatud.

Veebilehe kasutamiseks palun lülitage sisse.
Tarkvaraarendused

Tarkvara arendus


Loome erinevaid veebipõhiseid infosüsteeme lähtudes kliendi ärilistest vajadustest. Võtame ka üle edasi arendamiseks Teie olemasolevaid veebipõhiseid infosüsteeme. Olgu see siis veebileht või mõni veebipõhine tarkvara. Vajadusel lisame Teie olemasolevale infosüsteemile või koduleheküljele uusi funktsionaalsusi. Tarkvara arenduse lõpphind tellijale on 25 eurot / tund. Käibemaksu ei lisandu.

Pakutavad teenused

Turundustarkvara

Turundustarkvara on mõeldud pakkumiste ja teavituste saatmiseks kliendilistile. Võimalik on ka tulevikku planeerida teavituste ja pakkumiste saatmist. Tulevikku planeerimine toimub kõigest paari klikiga. Võimalus kasutada nii kliendivaates, kui ka kliendilisti vaates.

Loe lähemalt

Kliendisuhtlustarkvara

Kliendisuhtlustarkvara on mõeldud kaupmehe kodulehel kasutamiseks, mis annab reaalajas kliendiga suhtlemise võimaluse. Kaupmehe poole peal võtab sõnumeid vastu klienditeenindaja. Vahetatud sõnumite ajalugu ja statistikat saab hiljem vajadusel üle vaadata.

Loe lähemalt

Kliendihaldustarkvara

Kliendihaldustarkvara on mõeldud eelkõige kliendiga seotud info efektiiveks ja mugavaks haldamiseks. Kogu info on nähtav ühel paanil. Kliendiinfo otsing on tehtud mugavaks ja efektiivseks. Võimalus importida kliendid Excelist (ainult .xls)

Loe lähemalt

Tarkvara arendus

Arendame erinevaid veebipõhiseid infosüsteeme lähtudes kliendi personaalsetest ärilistest vajadustest Võtame ka üle arendamiseks olemasolevaid infosüsteeme. Või lisame olemasolevale infosüsteemile uusi funktsionaalsusi. Teie soov tarkvara kasutada, meie realiseerime!

Loe lähemalt
Essential SSL