Turundustarkvara


Turundustarkvara on mõeldud pakkumiste ja teavituste saatmiseks ja mugavaks protsessi jälgimiseks. Võimalik tulevikku planeerida teavituste ja pakkumiste saatmist. Võimalus kasutada nii kliendivaates (saatmine ainult sellele kliendile), kui ka kliendilisti vaates (turundusteadete saatmine korraga suurele listile määratud ajal). Turundustarkvara on võimalik 1 kuu vältel proovida. Tarkvara saab häälestada vastavalt kasutaja soovile, mis tähendab, et tekib võimalus kuvada täiendavat infot, mis on oluline Teie ettevõttele, ehk siis tarkvara püüab kohanduda otseselt Teie ettevõtte äriliste vajadustega. Toome näitena vajaduse kuvada teatud ärilisest vajadusest lähtuvaid andmeid nagu seda on kinnisvara objekte müüvad kliendid. Sellisel juhul saab häälestada kuvamiseks ja töötlemiseks andmed, mis on seotud konkreetselt Teie äriliste vajadustega. Tarkvara saab täiendavalt kohandada töötlema ja kuvama andmeid, mis on vajalikud ainult lõppkasutajale. Kohandamise hinnaks on reeglina 250 eurot ühe häälestuse kohta. Sellise häälestuse käigus lisame kokkuleppel kliendiga tarkvarasse andmed, mis lähtuvad otseselt Teie ettevõtte turundusvajadustest. Iga kasutaja tahaks näha andmeid, mis on olulised ainult sellele ettevõttele.

Vajadusel anname reaalajas tasuta kasutustuge turundustarkvara kasutamisega seotud küsimustes. Vajalik eelnev kokkulepe, mida saate teha meie kontaktide lehelt. Võimalik muuta tarkvara kliendi ärispetsiifikast lähtuvalt (hind 18 eurot / tund).

Millist lisaväärtust selline tarkvara annab?

 • Arendab ning tugevdab kliendi ja ettevõtte vahelisi suhteid, mis omakorda annab kõrgema tõenäosuse kliendil sama ettevõtte juurde tagasi pöörduda.
 • Mõjub positiivselt kliendi lojaalsuse arengule.
 • Tegemist on korporatiivmälu olulise komponendiga
 • Annab teenustele lisaväärtust.
 • Parendab toote/teenuse arendust ning teenuste osutamist.
 • Suurendab müügimeeskonna teadlikkust kliendi vajadustest.
 • Identifitseerib uued müügivõimalused
 • Tõmbab ligi uusi potentsiaalseid kliente ja lõpetab müügiprotsesse kiiremini, kuna kliendiga seotud müügiprotsess on läbipaistvam ja reageerimine kliendi vajadustele kiirem, samas on ka kliendi ostukäitumisega seotud elulisele infole kiirem ligipääs.
 • Lihtsustab müügi- ja marketingiprotsesse
 • Parendab klienditeenindust läbi kliendi eelistuste parema äratundmise
 • Vähendab enamikul juhtudel ettevõtte opereerimiskulusid sidele, kuna suhelda saab reaalajas läbi sõnumivahetusakna
 • Ühtsesse infosüsteemi laekub vitaalne andmestik, nagu seda on detailne kliendiinfo ja tellimuste ajalugu
 • Vähendab kliendile küsimuste esitamisel kliendi frustratsiooni, kuna ei küsita üle samu ja veelkord samu küsimusi, kuna eelistused võivad olla juba salvestatud kliendi ajaloos.
 • Ühendades efektiivselt marketingi, müügi ja klienditeeninduse, pakub hea kliendihaldustarkvara tervikliku ülevaate klientuurist, andes samas kõikidele organisatsiooni töötajatele võimaluse paremini koos töötada ja jagada ettevõtte sees kriitilise tähtsusega infot.

Pakutavad teenused

Turundustarkvara

Turundustarkvara on mõeldud pakkumiste ja teavituste saatmiseks kliendilistile. Võimalik on ka tulevikku planeerida teavituste ja pakkumiste saatmist. Tulevikku planeerimine toimub kõigest paari klikiga. Võimalus kasutada nii kliendivaates, kui ka kliendilisti vaates.

Loe lähemalt

Kliendisuhtlustarkvara

Kliendisuhtlustarkvara on mõeldud kaupmehe kodulehel kasutamiseks, mis annab reaalajas kliendiga suhtlemise võimaluse. Kaupmehe poole peal võtab sõnumeid vastu klienditeenindaja. Vahetatud sõnumite ajalugu ja statistikat saab hiljem vajadusel üle vaadata.

Loe lähemalt

Kliendihaldustarkvara

Kliendihaldustarkvara on mõeldud eelkõige kliendiga seotud info efektiiveks ja mugavaks haldamiseks. Kogu info on nähtav ühel paanil. Kliendiinfo otsing on tehtud mugavaks ja efektiivseks. Võimalus importida kliendid Excelist (ainult .xls)

Loe lähemalt

Tarkvara arendus

Arendame erinevaid veebipõhiseid infosüsteeme lähtudes kliendi personaalsetest ärilistest vajadustest Võtame ka üle arendamiseks olemasolevaid infosüsteeme. Või lisame olemasolevale infosüsteemile uusi funktsionaalsusi. Teie soov tarkvara kasutada, meie realiseerime!

Loe lähemalt
Essential SSL