Kliendisuhtlustarkvara


Kliendisuhtlustarkvara on mõeldud kodulehel kasutamiseks, mis annab reaalajas suhtlemise võimaluse kodulehel parasjagu viibiva külastajaga. Vahetatud sõnumite ajalugu ja statistikat saab hiljem vajadusel üle vaadata. Kodulehel kasutatavat kliendisuhtlustarkvara saab eelnevalt 1 kuu vältel proovida. Peale demole registreerumist on vaja demo reaalseks kasutamiseks Teie kodulehele <head></head> html elementide vahele (vahetult ennem sulgevat </head> elementi) paigutada allolev koodijupp:

<script src="https://www.kysi.ee/services/js/detector.js"></script>
<script>initMerchant('kaupmeheheID');</script>


Mainitud kaupmeheID saadame Teile demole registreerumise käigus.

Reaalajas suhtlus töötab kõige paremini selliste uuemate veebilehitsejatega nagu Chrome, Firefox, Internet Explorer ja Opera.

Pakutavad teenused

Turundustarkvara

Turundustarkvara on mõeldud pakkumiste ja teavituste saatmiseks kliendilistile. Võimalik on ka tulevikku planeerida teavituste ja pakkumiste saatmist. Tulevikku planeerimine toimub kõigest paari klikiga. Võimalus kasutada nii kliendivaates, kui ka kliendilisti vaates.

Loe lähemalt

Kliendisuhtlustarkvara

Kliendisuhtlustarkvara on mõeldud kaupmehe kodulehel kasutamiseks, mis annab reaalajas kliendiga suhtlemise võimaluse. Kaupmehe poole peal võtab sõnumeid vastu klienditeenindaja. Vahetatud sõnumite ajalugu ja statistikat saab hiljem vajadusel üle vaadata.

Loe lähemalt

Kliendihaldustarkvara

Kliendihaldustarkvara on mõeldud eelkõige kliendiga seotud info efektiiveks ja mugavaks haldamiseks. Kogu info on nähtav ühel paanil. Kliendiinfo otsing on tehtud mugavaks ja efektiivseks. Võimalus importida kliendid Excelist (ainult .xls)

Loe lähemalt

Tarkvara arendus

Arendame erinevaid veebipõhiseid infosüsteeme lähtudes kliendi personaalsetest ärilistest vajadustest Võtame ka üle arendamiseks olemasolevaid infosüsteeme. Või lisame olemasolevale infosüsteemile uusi funktsionaalsusi. Teie soov tarkvara kasutada, meie realiseerime!

Loe lähemalt
Essential SSL